WY_DOBRZE_JECIE

WY_DOBRZE_JECIE

Dzisiaj będzie inaczej, dzisiaj będzie o książce. To książka dla tych, którzy postanowili zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale kuchnia nie jest tym miejscem, w którym czują się bezpiecznie i pewnie. Stawiają w niej pierwsze kroki.

“Wy_Dobrze_Jecie” …… tytuł przewrotny i bardzo trafiony. To odmiana sposobu żywienia na zdrowsze oraz czytelny poradnik zmiany przyzwyczajeń na takie, które prowadzą do utrzymania energii i w konsekwencji “wydobrzenia”.

W książce znajdują się przepisy, których przygotowanie nie zajmuje zbyt wiele czasu i nie jest bardzo trudne, a więc nie zniechęca. Receptury na posiłki skomponowane zostały w sposób świadomy, oparty na wiedzy zaczerpniętej z naturalnych nurtów odżywiania. Znajdziecie w niej także podpowiedzi jakie zioła, z czym i dlaczego. Poznacie tych, którzy oddali się całym sobą idei dobrego odżywiania, wkręcili w to swoje rodziny, przyjaciół i znajomych.

Polecam książkę wszystkim. Tym bardziej, że znalazły się w niej i moje przepisy i zdjęcia. Cieszę się, że i ja mogą przyłożyć się do zdrowego stylu życia i być inspiracją dla tych, którzy szukają pomysłów na dobre jedzenie. Niech moc będzie z Wami!

Książkę można kupić tu:

https://sklep.orkiszowepola.pl/wy-dobrze-jecie-dorota-lapa-2-0.html

Drukuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *